Solution Architect

Vacature details

Categorie Opdracht
Direct reageren
  • 32-40 uur
  • Conceptueel meedenken
  • Teamplayer

Over de opdrachtgever

Voor een gemeentelijke organisatie, waarin wij Preferred Supplier zijn, zijn wij op zoek naar een Solutions Architect!

Wat ga je doen?

Als IT Regie afdeling participeren ze in vele ICT projecten. Gelet op het omvangrijke projectportfolio zijn ze - ter versterking van het Architectuur team - op zoek naar een enthousiaste en gedreven 2e Solutions Architect, die samen met de bestaande Solution Architect aan de slag gaat. Het gaat vooral om iemand die conceptueel kan meedenken!

De Solutions Architect is primair verantwoordelijk voor het bewaken van de integriteit van de IT infrastructuur en het applicatielandschap, draagt zorg voor het actueel houden van het technisch IT beleid en zorgt er voor dat wijzigingen hierop gebeuren conform opgesteld beleid, richtlijnen en gemaakte afspraken.

De Solutions Architect is eigenaar van

  • IT Landschap
  • Beleid op technische architectuur, applicatielandschap en infrastructuur
  • High Level Designs

Als Solution Architect werk je ook samen met de Enterprise Architect, die werkt op strategisch niveau aan de Enterprise architectuur inclusief beleid. De Solutions Architect vertaalt deze Enterprise architectuur naar het tactisch niveau en maakt het Technisch IT Beleid en ziet toe op de integriteit van het totale IT landschap. Daarnaast werk je (mee) aan het zoeken naar de beste oplossing voor een behoefte binnen deze kaders. Ook werk je samen met IT Architecten in de andere IT afdeling (IT Operations) en zie je toe op het uitvoeren van het technisch beleid, ontwerpt oplossingen binnen deze kaders.

Wat heb je nodig?

Eisen (aantoonbaar met diploma’s, certificaten, referenties)

  • Je hebt een HBO werk- en denkniveau;
  • Certificeringen op het gebied van Microsoft, (Azure) Cloud en netwerken;
  • Goede kennis van technische architecturen;
  • Minimaal 3 jaar werkervaring als Solutions Architect;

Voordelen van solliciteren via Peoples Republic

Alle rollen binnen het IT domein en op het snijvlak van business en IT

Toonaangevende opdrachtgevers door heel Nederland

Innovatieve IT oplossingen voor onze search

Alle professionals spreken wij persoonlijk

Klantgerichte aanpak

Actief in alle branches

Reageer op deze functie

Reageren met CV Reageren zonder CV Reageren via LinkedIn

Door jouw CV te uploaden kunnen we je optimaal koppelen aan de leukste opdrachtgevers met uitdagende vacatures.

Jouw contactpersoon

tommy

Tommy Leenstra

Senior Recruitment Consultant
Bel Tommy: +31(0)621984520
Stuur Tommy een e-mail
michael

Interesse of vragen? Michael staat voor je klaar!

Bel of mail Michael met al jouw vragen.